16 שנות מאסר לבן שדרס את אביו למוות

בית המשפט המחוזי בחיפה בפני הרכב בראשות השופט אברהם אליקים, גזר עונש של 16 שנות מאסר על תושב שפרעם לאחר שהורשע במסגרת עיסקת טיעון בהריגת אביו לאחר שדרס  אותו ברכבו, על רקע  סכסוך משפחתי  בחודש נובמבר האחרון. 

מעובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עוה"ד ענאן ע'אנם, עולה כי הנאשם אחמד תפאל, 27, היה מסוכסך   עם אביו המנוח כמאל תפאל, 52, גרושתו וילדיהם המשותפים המתגוררים באותו המבנה בעיר שפרעם ,מזה מספר שנים, במסגרת הסכסוך הוגשו תלונות הדדיות למשטרה.

בתחילת חודש נובמבר בשנה שעברה, פרץ עימות  בהמשך לסכסוך, בסמוך למבנה בו מתגוררים הנאשם, המנוח ובני המשפחה, כלל איומים, קללות, זריקת אבנים וגרימת נזק, בין הנאשם לבין המנוח וילדיהם. במהלך העימות נדקר הבן ונגרם לו פצע דקירה קל בירך  והוא פונה לקבלת טיפול רפואי בבית חולים רמב"ם. לאחר שחזר לביתו מבית החולים, גמלה בליבו החלטה לגרום למותו של אביו.

בשעות הבוקר המוקדמות הבחין הבן באביו ואשתו שיצאו יחד מהבית והלכו בצד הכביש. בכתב האישום נטען כי הוא נהג ברכבו בכיוון הליכת האב במהירות גבוהה,  ופגע בו עם חזית רכבו בכוונה לגרום למותו.  הוא המשיך  לנהוג את רכבו בנסיעה רציפה, כשהוא נושא את אביו על גבי החלק הקדמי של הרכב למרחק של כ-20 מטרים, עד שהאב נפל מהרכב אל הקרקע. כתוצאה מהפגיעה  נגרמו לאב חבלות ראש קשות ושברים מרובים בראש, בעצמות הגולגולת, בפנים ובצלעות. הוא הועבר לבית חולים רמב"ם כשהוא מורדם ומונשם, שם נותח ולמחרת נקבע מותו.

במסגרת הסדר הטיעון הודה אחמד תפאל, 27, בעובדות כתב האישום  המתוקן והורשע בעבירת הריגה. כמו כן, הסדר הטעון כלל  הסכמה לעונש, בו ירצה הבן עונש מאסר של  16 שנים החל מיום מעצרו בחודש נובמבר האחרון.

אודות דורון גולן

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *