19 שנה לאחר שנפצע בלבנון הפך איתי אלימלך ליו"ר ארגון נכי צה"ל בצפון

אלימלך נפצע מהפגשה של חיזבאללה יומיים לפני יציאת צה"ל מלבנון. בבחירות האחרונות למועצת מחוז צפון זכתה הרשימה שלו. לתפקיד יו"ר פורום הצעירים נבחר שלומי חלפון

להנגיש שירותי. איתי אלימלך
צילום: יח"צ

בבחירות האחרונות למועצת מחוז צפון של ארגון נכי צה"ל זכתה רשימת "עובדה שאפשר אחרת", כשהעומד בראשה איתי אלימלך נבחר לתפקיד יו"ר הארגון במחוז חיפה והצפון. בארגון נכי צה"ל יש כ-50 אלף חברים בכל רחבי הארץ, 18 אלף מהם ממחוז צפון. בבחירות השתתפו פחות משליש מהחברים במחוז, המשתרע ממטולה ועד חדרה. עבור אלימלך, שנפצע מהפגזה של חיזבאללה בשירות מבצעי לפני 19 שנים, סמוך למוצב ריחן בלבנון, יומיים לפני יציאת צה"ל מלבנון, זו הקדנציה הראשונה.

"יש לנו הרבה תוכניות עבור החברים", אמר אלימלך השבוע. "אנחנו צריכים לשפר את התחום הפנים ארגוני ולהביא אותו למאה ה-21, להנגיש את כל השירותים שאנחנו מציעים לחברים ואז גם להרחיב את השירותים שלנו".

להמשיך. שלומי כלפון
צילום: יח"צ

יחד עם אלימלך נבחר גם שלומי כלפון מקרית אתא, לתפקיד יו"ר פורום הצעירים במחוז צפון של הארגון. כלפון כיהן כחבר מועצה בחמש השנים האחרונות ופעל למען הגדלת שכר הלימוד הניתן על ידי משרד הביטחון, הגדלת כמות המלגות, פתיחת הפעילויות לכל החברים הצעירים והעדפת נכים צעירים במשלחות לחו"ל. "אני מתכוון להמשיך לכהן חמש שנים נוספות ולקדם נושאים החשובים לצעירים במחוז ולהיות קולם בוועידה הארצית", אמר כלפון עם היבחרו.

אודות דורון גולן

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *