2022 היא ללא ספק השנה של הופעות הסטנדאפ בישראל

סטנדאפ 2022

עובדים שעות ארוכות, מרגישים שלא מצליחים להספיק את כל המשימות והשגרה הזו רק מתישה אתכם? כנראה שהפתרון המומלץ עבורכם הוא ללא ספק ערב סטנדאפ שכולו הנאה וצחוק!

סטנדאפ המופע שהישראלים אוהבים

לכל סיפור הצלחה יש התחלה, אם ננסה להכיר את הנקודה שבה סטנדאפ כמופע הפך להיות חלק מהחיים שלנו בישראל כנראה שנצטרך להשיג את גלגלי הזמן לאחור לשנות ה80. אז החלו לפרוץ כוכבי סטנדאפ שדיברו אל הקהל הישראלי בגובה העיניים בשילוב בדיחות מחיי היומיום ובדיחות על הפוליטיקה הישראלית. מהר מאוד הפכו מופעי הסטנדאפ לדבר מבוקש והם כבשו את הבמות בכל רחבי המדינה והפכו את הסטנדאפיסטים לכוכבים בכל קנה מידה.

ההצלחה של המופעים הובילה סטנדאפיסטים ישראלים לרצות ולצאת אל מעבר הים, האהדה הגדולה בציבור עם עשרות ומאות עוקבים ברשתות החברתיות וצפיות בלתי נתפסות בקטעי הופעות שהועלו ליו טיוב גרמו להם לרצות ולכבוש את העולם.

יוחאי ספונדר, מבכירי הסטנדאפיסטים בישראל, עשה בדיוק מסלול דומה לאחר שהמופע שלו הפך לאחד המבוקשים ביותר. בוקר אחד הוא החליט לארוז מזוודה ולכבוש את העולם ויצא למסע שהפך עד מהרה לקריירה בינלאומית עם מופעים בלוס אנג'לס, באדינבורו סקוטלנד ובתוכניות סטנד אפ מצליחות בארצות הברית.

המופע של יוחאי ספונדר

הסטנדאפיסטים הישראלים בוחרים לשלב במופעים שלהם נושאים מחיי היומיום אשר יכולים לדבר אל כל ישראלית וישראלי שיושבים בקהל. כאשר בחר יוחאי ספונדר את החומרים אותם יעביר במופע המבוקש שלו הוא התמקד בעיקר בנושאים שנוגעים בכולנו: נושאים של זוגיות, ישראליות, מאבקים פנימיים בין הדתות שרק אנחנו בישראל יכולים לזהות וגם נושאים הנוגעים לצד בחיי היומיום דרך נקודת המבט הייחודית שלו.

מהר מאוד הפך הסטנדאפיסט לאחד המבוקשים, בעיקר לאחר שכבש את הרשתות החברתיות באמצעות קטעים מתוך הופעות שלו. קטעים אלה זכו למעורבות גבוהה של שיתופים, תגובות ולייקים והקפיצו אותו לשורה הראשונה של מופעי הסטנד אפ המבוקשים ביותר בישראל, מן הסוג שקשה להשיג כרטיסים אליהם.

 

ככה כבשו מופעי הסטנד אפ את הבמות בפעם השנייה

השנתיים האחרונות השפיעו על הישראלים, הקורונה הובילה לסגרים, להתרחקות חברתית ולכך שהישראלים בילו יותר ויותר שעות, ימים ושבועות בביתם. למדנו להכיר מחדש את הבית ואת המשפחה אבל משהו היה חסר לנו, משהו התחבא בפנים ובעיקר הצורך להיות שוב בחברת אנשים ופשוט להנות מהרגע ולצחוק, לעיתים לצחוק עד כדי דמעות כפי שקורה במופעים של יוחאי ספונדר כדוגמא.

לארח שנתיים שבהם שגרת החיים ואורח החיים שלנו נפגעו חיפשנו שוב לצאת, לבלות ולפרוק את כל הדברים שהצטברו בכל אחד מאיתנו בתקופה הזו. בדיוק לוואקום הזה התאימו מופעי הסטנד אפ שכבשו את המדינה לפני למעלה מ-30 שנה, כעת הם היו הדבר הכי חם וחשוב מכך הכי מתאים בזמן הנכון. לשבת שוב במשך שעה וחצי עד שעתיים ופשוט להנות ממופע שמשלב בדיחות וסאטירה על כל מה שקורה בחיים שלנו גרם לנו לחיות מחדש.

התוצאה, קשה עד כמעט בלתי אפשרי להשיג כרטיסים למופעים המובילים של סצנת הסטנד אפ הישראלי, כוכבים כדוגמת יוחאי ספונדר ימשיכו לגרום לנו להתרגש, לצחוק ואף להזיל דמעות ולזכור שבשורה התחתונה מה שחשוב זה לחיות ולהנות מהרגע.

About לירן לביא טי ג'י מדיה

Check Also

יח"צ אנקורי

העצמה נשית באנקורי צפון

באנקורי צפון ציינו את יום האישה הבינלאומי במפגש מיוחד של בנות ואימהות השבוע, במסגרת אירועי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.