25 שנות מאסר לתושב חיפה שהורשע בהריגה

בית המשפט המחוזי בחיפה גזר עונש של 25 שנות מאסר על תושב העיר לאחר שהרשיע אותו, במסגרת הסדר טיעון, בעבירה של הריגת צעיר אחר בגלל סיכסוך בין שתי חבורות של צעירים. שני צעירים נוספים נידונו לעונשי מאסר קצרים יותר.

האירוע התרחש בחודש יולי לפני שלוש שנים. מדובר בחבורה של צעירים שהיו אז קטינים שהסתכסכו עם חבורת צעירים אחרת בגלל נערה שהייתה חברתו של אחד הנאשמים. כתב האישום המתוקן מספר כי שתי החבורות רצו להיפגש בעיר התחתית בחיפה. על פי כתב האישום המתוקן, שלושת הנאשמים נסעו בעיר התחתית כשנאשם מספר 2 על קטנוע, מחזיק בתת תקלע.

כשהבחינו בחבורה השנייה פתח נאשם 2 באש לעברם וכתוצאה מכך נפגע ונהרג אמיר חילף וקטין חר שעמד בסמוך נפצע מרסיסים. בהסדר הטיעון הוא הורשע בהריגה, כרימת חבלה חמורה ועבירות נשק. בנוסף לעונש המאסר בפועל של 25 שנה, גזר עליו בית המשפט תשלום פיצויים של 258 אלף שקלים למשפחת המנוח.

הרכב השופטים שדן בתיק בראשות נשיא בית המשפט המחוזי בחיפה, השופט רון שפירא, גזר על נאשם מספר 1, שהיה אז בן 18 נגזרו שש שנות מאסר בפועל ותשלום פיצויים של עשרת אלפים שקלים. על נאשם מספר 3, שהיה אז בן 17, נגזרו ארבע שנות מאסר בפועל ותשלום פיצויים בסך 7500 שקלים.

אודות דורון גולן

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *