שיא: ישיבת מועצה ב-45 שניות

ישיבות מועצת העיר בקרית אתא ידועות כבר שנים רבות כישיבות קצרות, אך ישיבת מועצת העיר האחרונה שברה את כל השיאים. היא נמשכה 45 שניות מהרגע שראש העירייה יעקב פרץ, פתח את הישיבה ועד שהישיבה ננעלה.

ניסתה למחות. הילה שלם
צילום: דורון גולן

על סדר יומה של מועצת העיר האחרונה היה סעיף אחד בלבד, של הארכת כהונתם של שני דירקטורים במועצת המנהלים של מעיינות אתא. בהקלטת הישיבה נשמע פרץ מעלה את הנושא לדיון ומקבל את אישור חברי מועצת העיר, כשברקע מנסים יו"ר האופוזיציה העירונית הילה שלם וחבריה לסיעה, להביע מחאה על התנהלות הישיבה. המחאה לא עזרה והישיבה ננעלה תוך 45 שניות.

"לקראת ישיבת המליאה הכנו, סיעת הילה שלם והתושבים, חוברת אשר כללה מגוון נושאים ובנוסף שמונה שאילתות  ושתי הצעות לסדר שנשלחו ללשכת ראש העיר ועדין לא עלו למועצת העיר, בניגוד לחוק פקודות העיריות", אמרה שלם. "בתחילת הישיבה ביקשנו את זכות הדיבור על פי החוק וזו לא ניתנה לנו. האם הכל מושלם בעירנו שאין במה לדון? למה לקרוא לחברי המועצה רק כדי להאריך את הכהונה של הדירקטורים בלבד? הכנו חוברת מלאה בנושאים  אשר עולים מהשטח ושיש לטפל בהם אך ראש העיר בחר לא להתייחס ושוב לזלזל בתושבים . האם זה הגיוני לקיים ישיבת מועצה עיר של 45 שניות? ממש שיא של עולב חדש. הישיבה כלל לא הייתה תקינה ואנחנו נמשיך להילחם למען התושבים".

אודות דורון גולן

אולי יעניין אותך גם?

קבוצת תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח'

קבוצת תשובה בראשותו של איציק תשובה חתמה על שיתוף פעולה עם קבוצת ג'בארין אלשייח' בראשותו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *